June 2018

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
  • 13/06/2018 (Wednesday)
  • 22:30
  • Cinemes Truffaut
  • Girona
  • PETITET
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

July 2018

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sense data (consulta sala)
--:-- Madrid CINETECADOLPHIN MAN
20/06/2018 (Wednesday)
17:15 VallsJCA VALLSPETITET
18:00 Sabadell CINES IMPERIALPETITET
19:30 BarcelonaCINEMES GIRONAPETITET
20:20 GironaCINEMES TRUFFAUTPETITET
21:00 Cardedeu CINEMA ESBARJOPETITET
21:30 Portillo TEATRO CINE ÁLVARO DE LUNAPETITET
22:20 LleidaJCA ALPICATPETITET
21/06/2018 (Thursday)
17:15 VallsJCA VALLSPETITET
19:30 Barcelona CENTRE CÍVIC FORT PIENCPETITET
19:30 BarcelonaCINEMES GIRONAPETITET
20:30 Tona SALA LA CANALPETITET
22:20 LleidaJCA ALPICATPETITET
22/06/2018 (Friday)
19:55 Sant Just Desvern ATENEU DE SANT JUSTPETITET
20:00 Santa Coloma de Gramenet BIBLIOTECA SINGUERLÍN – SALVADOR CABRÉPETITET
24/06/2018 (Sunday)
19:00 Molins de Rei JOVENTUT CATÒLICA – LA PENIPETITET
25/06/2018 (Monday)
20:00 Santa Cruz de La Palma TEATRO CHICOPETITET
20:30 Barcelona TEATRE DE SARRIÀPETITET
26/06/2018 (Tuesday)
18:55 Barberà del Vallès AUDITORI MARIA FELIUPETITET
19:00 Barcelona BIBLIOTECA VILAPICINA I LA TORRE LLOBETAPETITET
19:30 Gijón CENTRO DE CULTURA ANTIGUO INSTITUTOPETITET
19:55 Palma CINECIUTATPETITET
20:00 Los Llanos de Aridane - La Palma CASA DE LA CULTURAPETITET
27/06/2018 (Wednesday)
19:00 Barcelona BIBLIOTECA ESQUERRA DE L’EIXAMPLE – AGUSTÍ CENTELLESPETITET
20:25 Maó BIBLIOTECA PÚBLICA DE MAÓPETITET
20:30 Puerto del Rosario - Fuerteventura AUDITORIO INSULAR PUERTO DEL ROSARIOPETITET
28/06/2018 (Thursday)
19:55 Sort CENTRE CÍVIC DE SORTPETITET
20:00 Barcelona AUDITORI DE SANT MARTÍPETITET
20:15 Monzón TEATRO VICTORIAPETITET
20:30 San Cristóbal de La Laguna - Tenerife MULTICINES TENERIFEPETITET
21:00 Cardedeu CINEMA ESBARJOPETITET
29/06/2018 (Friday)
18:30 Tarragona BIBLIOTECA PÚBLICA DE TARRAGONAPETITET
05/07/2018 (Thursday)
19:00 Donostia - San Sebastián CASARES-TOMASENE KULTUR ETXEADOLPHIN MAN
19:29 Girona MUSEU DEL CINEMADOLPHIN MAN
19:30 Barcelona ARIBAU CLUBDOLPHIN MAN
20:00 Manresa AUDITORI LA PLANA DE L’OMDOLPHIN MAN
06/07/2018 (Friday)
19:55 Joanetes - La Vall d'en Bas CAN TRONA – CENTRE DE CULTURA I NATURADOLPHIN MAN
20:00 Castellar del Vallès AUDITORI MUNICIPAL MIQUEL PONTDOLPHIN MAN
22:00 Amposta Oficina de Turisme d'AmpostaDOLPHIN MAN
11/07/2018 (Wednesday)
19:55 Oviedo TEATRO FILARMÓNICADOLPHIN MAN
20:00 Sant Cugat del Vallès SALA D’ACTES DE LA CASA DE CULTURADOLPHIN MAN
12/07/2018 (Thursday)
19:55 Girona CENTRE CÍVIC SANTA EUGÈNIADOLPHIN MAN
20:00 Barcelona AUDITORI DE SANT MARTÍDOLPHIN MAN
15/07/2018 (Sunday)
19:30 Cardedeu TARAMBANADOLPHIN MAN
17/07/2018 (Tuesday)
19:00 Barberà del Vallès AUDITORI MARIA FELIUDOLPHIN MAN
19:25 Monzón TEATRO VICTORIADOLPHIN MAN
19:30 Matadepera CASAL DE CULTURADOLPHIN MAN
20:30 Las Palmas de Gran Canaria TEATRO GUINIGUADADOLPHIN MAN
19/07/2018 (Thursday)
20:25 San Cristóbal de La Laguna - Tenerife MULTICINES TENERIFEDOLPHIN MAN
20:30 Tona SALA LA CANALDOLPHIN MAN
20/07/2018 (Friday)
19:00 Rubí EL CELLERDOLPHIN MAN
20:00 Sant Just Desvern ATENEU DE SANT JUSTDOLPHIN MAN
25/07/2018 (Wednesday)
20:30 Puerto del Rosario - Fuerteventura AUDITORIO INSULAR PUERTO DEL ROSARIODOLPHIN MAN
26/07/2018 (Thursday)
20:15 Monzón TEATRO VICTORIADOLPHIN MAN
30/07/2018 (Monday)
20:00 Santa Cruz de La Palma TEATRO CHICODOLPHIN MAN
31/07/2018 (Tuesday)
20:00 Los Llanos de Aridane - La Palma CASA DE LA CULTURADOLPHIN MAN