April 2018

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

May 2018

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
21/04/2018 (Saturday)
18:30 Martorell AUDITORI DE LA CASA DE CULTURA DE LA VILAGOLDEN DAWN GIRLS
23/04/2018 (Monday)
20:00 Santa Cruz de La Palma TEATRO CHICOGOLDEN DAWN GIRLS
20:30 Barcelona TEATRE DE SARRIÀGOLDEN DAWN GIRLS
24/04/2018 (Tuesday)
18:55 Reus CENTRE DE LA IMATGE MAS IGLESIAS (CIMIR)GOLDEN DAWN GIRLS
19:00 Barcelona BIBLIOTECA VILAPICINA I LA TORRE LLOBETAGOLDEN DAWN GIRLS
19:01 Barberà del Vallès AUDITORI MARIA FELIUGOLDEN DAWN GIRLS
19:55 Sevilla SEDE DEL CICUSGOLDEN DAWN GIRLS
20:00 Los Llanos de Aridane - La Palma CASA DE LA CULTURAGOLDEN DAWN GIRLS
25/04/2018 (Wednesday)
18:30 Cornellà de Llobregat BIBLIOTECA CENTRAL DE CORNELLÀGOLDEN DAWN GIRLS
20:25 Maó BIBLIOTECA PÚBLICA DE MAÓGOLDEN DAWN GIRLS
20:30 Puerto del Rosario - Fuerteventura AUDITORIO INSULAR PUERTO DEL ROSARIOGOLDEN DAWN GIRLS
26/04/2018 (Thursday)
20:00 Sort CENTRE CÍVIC DE SORTGOLDEN DAWN GIRLS
20:15 Monzón TEATRO VICTORIAGOLDEN DAWN GIRLS
20:30 San Cristóbal de La Laguna - Tenerife MULTICINES TENERIFEGOLDEN DAWN GIRLS
27/04/2018 (Friday)
19:55 Sant Just Desvern ATENEU DE SANT JUSTGOLDEN DAWN GIRLS
20:00 La Bisbal d'Empordà TEATRE MUNDIALGOLDEN DAWN GIRLS
20:01 Santa Coloma de Gramenet BIBLIOTECA SINGUERLÍN – SALVADOR CABRÉGOLDEN DAWN GIRLS
02/05/2018 (Wednesday)
18:00 Sant Cugat del Vallès ARXIU NACIONAL DE CATALUNYAA BETTER MAN
03/05/2018 (Thursday)
19:30 Girona MUSEU DEL CINEMAA BETTER MAN
20:55 Manlleu ATENEU DE MANLLEUA BETTER MAN
21:00 Cardedeu CINEMA ESBARJOA BETTER MAN
04/05/2018 (Friday)
20:00 Joanetes - La Vall d'en Bas CAN TRONA – CENTRE DE CULTURA I NATURAA BETTER MAN
21:30 Amposta EL CASALA BETTER MAN
05/05/2018 (Saturday)
18:00 Amposta EL CASALA BETTER MAN
06/05/2018 (Sunday)
18:00 Manlleu ATENEU DE MANLLEUA BETTER MAN
18:30 Llorenç del Penedès CASA DE LA CULTURA DE LLORENÇ DEL PENEDÈSA BETTER MAN
08/05/2018 (Tuesday)
19:30 Valladolid UNIVERSIDAD DE VALLADOLID – AULA MERGELINAA BETTER MAN
20:00 A Coruña CENTRO ÁGORAA BETTER MAN
09/05/2018 (Wednesday)
19:00 Mataró CAFÈ DE MAR (Sala d’actes)A BETTER MAN
19:30 Elorrio ITURRI KULTUR ETXEAA BETTER MAN
19:55 Sant Lluís (Menorca) SALA POLIVALENT ALBERT CAMUSA BETTER MAN
19:55 Sant Cugat del Vallès SALA D’ACTES DE LA CASA DE CULTURAA BETTER MAN
20:00 Oviedo TEATRO FILARMÓNICAA BETTER MAN
20:25 Vilanova i la Geltrú TEATRE PRINCIPALA BETTER MAN
20:25 Puerto del Rosario - Fuerteventura AUDITORIO INSULAR PUERTO DEL ROSARIOA BETTER MAN
20:30 Durango CINE ZUGAZAA BETTER MAN
22:00 Terrassa CINEMA CATALUNYAA BETTER MAN
10/05/2018 (Thursday)
18:55 Argentona SALA DE PLENS DE L’AJUNTAMENT D’ARGENTONADEUX CANCRES (PAIR OF DUNCES)
19:00 Donostia - San Sebastián CASARES-TOMASENE KULTUR ETXEAA BETTER MAN
19:30 Barcelona ARIBAU CLUBA BETTER MAN
20:00 Girona CENTRE CÍVIC SANTA EUGÈNIAA BETTER MAN
20:00 Barcelona AUDITORI DE SANT MARTÍA BETTER MAN
11/05/2018 (Friday)
20:00 Castellar del Vallès AUDITORI MUNICIPAL MIQUEL PONTA BETTER MAN
12/05/2018 (Saturday)
19:00 Premià de Mar PATRONAT SOCIAL PREMIANENCA BETTER MAN
13/05/2018 (Sunday)
19:00 Premià de Mar PATRONAT SOCIAL PREMIANENCA BETTER MAN
19:00 Molins de Rei JOVENTUT CATÒLICA – LA PENIA BETTER MAN
19:30 Cardedeu TARAMBANAA BETTER MAN
14/05/2018 (Monday)
18:00 Lleida BIBLIOTECA PÚBLICA DE LLEIDAA BETTER MAN
15/05/2018 (Tuesday)
19:25 Barcelona CASA ELIZALDEA BETTER MAN
19:30 Matadepera CASAL DE CULTURAA BETTER MAN
20:00 Sevilla SEDE DEL CICUSA BETTER MAN
20:30 Madrid CINETECAA BETTER MAN
16/05/2018 (Wednesday)
18:00 Sabadell CINES IMPERIALA BETTER MAN
19:00 Barcelona BIBLIOTECA ESQUERRA DE L’EIXAMPLE – AGUSTÍ CENTELLESA BETTER MAN
17/05/2018 (Thursday)
19:30 Huesca SALÓN DE ACTOS DE LA DIPUTACIÓN PROVINCIAL DE HUESCAA BETTER MAN
20:30 Tona SALA LA CANALA BETTER MAN
21:00 Viladecans ATRIUM TEATREA BETTER MAN
18/05/2018 (Friday)
19:00 Rubí EL CELLERA BETTER MAN
20:00 Gironella BIBLIOTECA DE GIRONELLAA BETTER MAN
19/05/2018 (Saturday)
18:30 Martorell AUDITORI DE LA CASA DE CULTURA DE LA VILAA BETTER MAN
20/05/2018 (Sunday)
19:00 Tortosa TEATRE AUDITORI FELIP PEDRELL. SALA PETITAA BETTER MAN
from Barcelona TEATRE DE SARRIÀA BETTER MAN
21/05/2018 (Monday)
19:00 Castelldefels BIBLIOTECA RAMON FERNÀNDEZ JURADO – SALA MARGARIDA XIRGUA BETTER MAN
20:30 Pontevedra TEATRO PRINCIPAL DE PONTEVEDRAA BETTER MAN
22/05/2018 (Tuesday)
19:00 Barcelona BIBLIOTECA VILAPICINA I LA TORRE LLOBETAA BETTER MAN
19:25 Gijón CENTRO DE CULTURA ANTIGUO INSTITUTOA BETTER MAN
19:30 Tudela de Duero SALÓN DE PLENOS DEL AYUNTAMIENTOA BETTER MAN
23/05/2018 (Wednesday)
21:30 Portillo TEATRO CINE ÁLVARO DE LUNAA BETTER MAN
25/05/2018 (Friday)
18:30 Tarragona BIBLIOTECA PÚBLICA DE TARRAGONAA BETTER MAN
19:55 Santa Coloma de Gramenet BIBLIOTECA SINGUERLÍN – SALVADOR CABRÉA BETTER MAN
19:55 Sant Just Desvern ATENEU DE SANT JUSTA BETTER MAN
20:00 La Bisbal d'Empordà TEATRE MUNDIALA BETTER MAN
28/05/2018 (Monday)
20:00 Santa Cruz de La Palma TEATRO CHICOA BETTER MAN
20:30 Barcelona TEATRE DE SARRIÀA BETTER MAN
29/05/2018 (Tuesday)
18:55 Barberà del Vallès AUDITORI MARIA FELIUA BETTER MAN
19:00 Reus CENTRE DE LA IMATGE MAS IGLESIAS (CIMIR)A BETTER MAN
20:00 Los Llanos de Aridane - La Palma CASA DE LA CULTURAA BETTER MAN
20:30 Las Palmas de Gran Canaria TEATRO GUINIGUADAA BETTER MAN
30/05/2018 (Wednesday)
18:30 Cornellà de Llobregat BIBLIOTECA CENTRAL DE CORNELLÀA BETTER MAN
20:30 Maó BIBLIOTECA PÚBLICA DE MAÓA BETTER MAN
31/05/2018 (Thursday)
19:30 Barcelona CENTRE CÍVIC FORT PIENCA BETTER MAN
20:00 Sort CENTRE CÍVIC DE SORTA BETTER MAN
20:25 San Cristóbal de La Laguna - Tenerife MULTICINES TENERIFEA BETTER MAN
20:30 Monzón TEATRO VICTORIAA BETTER MAN