May 2019

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

June 2019

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
20/05/2019 (Monday)
19:00 Castelldefels BIBLIOTECA RAMON FERNÀNDEZ JURADO – SALA MARGARIDA XIRGUTIME TRIAL
20:30 Pontevedra TEATRO PRINCIPAL DE PONTEVEDRATIME TRIAL
21/05/2019 (Tuesday)
19:00 Reus CENTRE DE LA IMATGE MAS IGLESIAS (CIMIR)TIME TRIAL
19:28 Tudela de Duero SALÓN DE PLENOS DEL AYUNTAMIENTOTIME TRIAL
19:29 Matadepera CASAL DE CULTURATIME TRIAL
19:30 Barcelona CASA ELIZALDETIME TRIAL
19:31 Valladolid UNIVERSIDAD DE VALLADOLID – AULA MERGELINATIME TRIAL
20:00 Madrid CINETECATIME TRIAL
22/05/2019 (Wednesday)
20:30 Puerto del Rosario - Fuerteventura AUDITORIO INSULAR PUERTO DEL ROSARIOTIME TRIAL
20:30 Las Palmas de Gran Canaria TEATRO GUINIGUADATIME TRIAL
23/05/2019 (Thursday)
19:00 Santa Cruz de Tenerife LA GRANJA – ESPACIO DE CREACIÓNTIME TRIAL
19:01 Ourense BIBLIOTECA PÚBLICA DE OURENSETIME TRIAL
20:00 Barcelona AUDITORI DE SANT MARTÍTIME TRIAL
24/05/2019 (Friday)
19:00 Rubí EL CELLERTIME TRIAL
20:00 Sant Just Desvern ATENEU DE SANT JUSTTIME TRIAL
26/05/2019 (Sunday)
19:30 Cardedeu TARAMBANATIME TRIAL
20:30 Barcelona TEATRE DE SARRIÀTIME TRIAL
27/05/2019 (Monday)
20:00 Santa Cruz de La Palma TEATRO CHICOTIME TRIAL
28/05/2019 (Tuesday)
18:00 Barcelona BIBLIOTECA DE VILAPICINA I LA TORRE LLOBETATIME TRIAL
19:00 Sant Boi de Llobregat CINEMES CAN CASTELLETTIME TRIAL
19:30 Gijón CENTRO DE CULTURA ANTIGUO INSTITUTOTIME TRIAL
20:00 Los Llanos de Aridane - La Palma CASA DE LA CULTURATIME TRIAL
20:01 Palma CINECIUTATTIME TRIAL
29/05/2019 (Wednesday)
18:30 Cornellà de Llobregat BIBLIOTECA CENTRAL DE CORNELLÀTIME TRIAL
19:00 Barberà del Vallès AUDITORI MARIA FELIUTIME TRIAL
20:00 Sort CINEMA ELS TIL·LERSTIME TRIAL
20:30 Maó BIBLIOTECA PÚBLICA DE MAÓTIME TRIAL
30/05/2019 (Thursday)
19:00 Vigo AUDITORIO DEL ANTIGUO RECTORADOTIME TRIAL
19:30 Barcelona CENTRE CÍVIC FORT PIENCTIME TRIAL
20:30 Monzón TEATRO VICTORIATIME TRIAL
31/05/2019 (Friday)
18:30 Tarragona BIBLIOTECA PÚBLICA DE TARRAGONATIME TRIAL
20:00 La Bisbal d'Empordà TEATRE MUNDIALTIME TRIAL
20:01 Santa Coloma de Gramenet BIBLIOTECA SINGUERLÍN – SALVADOR CABRÉTIME TRIAL
02/06/2019 (Sunday)
19:00 Premià de Mar PATRONAT SOCIAL PREMIANENCLOS REYES
19:01 Molins de Rei JOVENTUT CATÒLICA – LA PENILOS REYES
05/06/2019 (Wednesday)
18:00 Sant Cugat del Vallès ARXIU NACIONAL DE CATALUNYALOS REYES
19:30 Barcelona CINEMES GIRONALOS REYES
06/06/2019 (Thursday)
18:59 Ourense BIBLIOTECA PÚBLICA DE OURENSELOS REYES
19:00 Girona MUSEU DEL CINEMALOS REYES
19:59 Manresa AUDITORI LA PLANA DE L’OMLOS REYES
20:00 Esterri d'Àneu QUADRA DE CASA GASSIA. ECOMUSEU DE LA VALL D’ÀNEULOS REYES
21:00 Banyoles ATENEU BARLOS REYES
21:01 Cardedeu CINEMA ESBARJOLOS REYES
21:30 Portillo TEATRO CINE ÁLVARO DE LUNALOS REYES
07/06/2019 (Friday)
20:00 Joanetes - La Vall d'en Bas CAN TRONA – CENTRE DE CULTURA I NATURALOS REYES
21:30 Amposta EL CASALLOS REYES
08/06/2019 (Saturday)
18:00 Amposta EL CASALLOS REYES
09/06/2019 (Sunday)
19:00 Premià de Mar PATRONAT SOCIAL PREMIANENCLOS REYES
10/06/2019 (Monday)
18:00 Lleida BIBLIOTECA PÚBLICA DE LLEIDALOS REYES
11/06/2019 (Tuesday)
19:30 Valladolid UNIVERSIDAD DE VALLADOLID – AULA MERGELINALOS REYES
20:00 Madrid CINETECALOS REYES
12/06/2019 (Wednesday)
19:00 Barcelona BIBLIOTECA ESQUERRA DE L’EIXAMPLE – AGUSTÍ CENTELLESLOS REYES
19:30 Elorrio ITURRI KULTUR ETXEALOS REYES
20:00 Sant Cugat del Vallès SALA D’ACTES DE LA CASA DE CULTURALOS REYES
20:30 Vilanova i la Geltrú TEATRE PRINCIPALLOS REYES
22:00 Terrassa CINEMA CATALUNYALOS REYES
13/06/2019 (Thursday)
19:59 Oviedo TEATRO FILARMÓNICALOS REYES
20:00 Barcelona AUDITORI DE SANT MARTÍLOS REYES
20:01 Girona CENTRE CÍVIC SANTA EUGÈNIALOS REYES
14/06/2019 (Friday)
20:00 Castellar del Vallès AUDITORI MUNICIPAL MIQUEL PONTLOS REYES
15/06/2019 (Saturday)
18:30 Martorell AUDITORI DE LA CASA DE CULTURA DE LA VILALOS REYES
16/06/2019 (Sunday)
19:00 Tortosa TEATRE AUDITORI FELIP PEDRELL. SALA PETITALOS REYES
17/06/2019 (Monday)
20:29 Pontevedra TEATRO PRINCIPAL DE PONTEVEDRALOS REYES
20:30 Barcelona TEATRE DE SARRIÀLOS REYES
18/06/2019 (Tuesday)
19:00 Reus CENTRE DE LA IMATGE MAS IGLESIAS (CIMIR)LOS REYES
19:29 Matadepera CASAL DE CULTURALOS REYES
19:30 Barcelona CASA ELIZALDELOS REYES
19:30 Gijón CENTRO DE CULTURA ANTIGUO INSTITUTOLOS REYES
19:31 Tudela de Duero SALÓN DE PLENOS DEL AYUNTAMIENTOLOS REYES
19/06/2019 (Wednesday)
18:00 Sabadell CINES IMPERIALLOS REYES
20:30 Maó BIBLIOTECA PÚBLICA DE MAÓLOS REYES
20/06/2019 (Thursday)
18:59 Vigo AUDITORIO DEL ANTIGUO RECTORADOLOS REYES
19:00 Donostia - San Sebastián CASARES-TOMASENE KULTUR ETXEALOS REYES
20:30 Tona SALA LA CANALLOS REYES
21/06/2019 (Friday)
19:00 Rubí EL CELLERLOS REYES
24/06/2019 (Monday)
19:00 Llorenç del Penedès CASA DE LA CULTURA DE LLORENÇ DEL PENEDÈSLOS REYES
20:00 Santa Cruz de La Palma TEATRO CHICOLOS REYES
25/06/2019 (Tuesday)
18:00 Barcelona BIBLIOTECA DE VILAPICINA I LA TORRE LLOBETALOS REYES
19:00 Sant Boi de Llobregat CINEMES CAN CASTELLETLOS REYES
19:01 Las Palmas de Gran Canaria TEATRO GUINIGUADALOS REYES
20:00 Los Llanos de Aridane - La Palma CASA DE LA CULTURALOS REYES
20:00 Palma CINECIUTATLOS REYES
26/06/2019 (Wednesday)
19:00 Barberà del Vallès AUDITORI MARIA FELIULOS REYES
20:00 Sort CINEMA ELS TIL·LERSLOS REYES
20:30 Puerto del Rosario - Fuerteventura AUDITORIO INSULAR PUERTO DEL ROSARIOLOS REYES
27/06/2019 (Thursday)
19:00 Santa Cruz de Tenerife LA GRANJA – ESPACIO DE CREACIÓNLOS REYES
19:30 Barcelona CENTRE CÍVIC FORT PIENCLOS REYES
20:30 Monzón TEATRO VICTORIALOS REYES
28/06/2019 (Friday)
18:30 Tarragona BIBLIOTECA PÚBLICA DE TARRAGONALOS REYES
19:59 Santa Coloma de Gramenet BIBLIOTECA SINGUERLÍN – SALVADOR CABRÉLOS REYES
20:00 Sant Just Desvern ATENEU DE SANT JUSTLOS REYES
30/06/2019 (Sunday)
20:30 Barcelona TEATRE DE SARRIÀLOS REYES